Jesteśmy producentem ceramiki kominowej wytwarzanej w nowoczesnej technologii izostatycznego prasowania. Jako jedyni na świecie produkujemy jednolite trójniki  ceramiczne w zakresie średnic do 200mm, a także trójniki izostatyczne w kącie 45°. Posiadamy najszerszą na polskim rynku gamę ceramicznych systemów kominowych opartych na ceramice izostatycznej.
GALERIA

Szanowni Państwo,


 
 
Uprzejmie informuję, że zespół Biura Obsługi Klienta JAWAR będzie obecny w biurze w dniach 27-29 grudnia 2017. Wszelkie zamówienia złożone, a niezrealizowane w powyższych dniach, będą realizowane po przerwie świątecznej oraz planowanej inwentaryzacji, od 8 stycznia 2018.  
 
Ponadto informuję, że w dniach 2-5 stycznia 2018 w magazynie Firmy Jawar będzie przeprowadzana inwentaryzacja roczna. W powyższym terminie Firma JAWAR nie prowadzi sprzedaży oraz wysyłek. W związku z tym wysyłki realizowane będą od dnia 8 stycznia 2018.
Przepraszamy za wszelkie powstałe niedogodności.
 
 
Dear Clients,
 
I would like to inform you that on January 2-5 our company will conduct an inventory/resources counting – therefore shipments will be carried out from January 8.
We apologize for any inconvenience
 
 
Logo innowacyjna gospodarka Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
"Wdrożenie internetowego systemu B2B w celu automatyzacji procesów ofertowania
zamawiania, produkcji, fakturowania i rozliczania systemów kominowych"

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Logo Unia Europejska