spacer.png, 0 kB
English Deutsch По Русски
Produkty firmy JAWAR Sp. z o. o.  odznaczają się wysoką jakością wykonania. Produkowane wyroby posiadają niezbędne atesty i aprobaty. Nasz dodatkowy atut to szybka i fachowa obsługa klienta.
 

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Strona główna
JAWAR oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego MKS Ciechanów!

Firma JAWAR podjęła współpracę, na mocy której stała się oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego MKS Ciechanów. W ramach współpracy logo marki JAWAR będzie widoczne na koszulkach klubu, stronie internetowej oraz publikacjach klubu.

Image

W czwartkowe popołudnie w hali sportowej MOSiR odbyło się spotkanie z trzema zawodnikami Legia Warszawa oraz trenerem, asystentem Jackiem Magierą.  Przed spotkaniem z kibicami legioniści wzięli udział w uroczystym obiedzie z oficjalnymi sponsorami oraz  urzędnikami miasta. W hali widowiskowej na piłkarzy i trenera czekał tłum widzów. Mimo że spotkanie skierowane było głównie do młodych pasjonatów sportu, nie zabrakło kibiców w różnym wieku, a nawet wielopokoleniowych rodzin.

Pierwszym punktem spotkania były pytania, które kibice zadawali gościom. Ponadto tę część spotkania urozmaicił pokaz "żonglerki" jednego z zawodników. Później młodzi kibice mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat drużyny zaproszonych gości, odpowiadając na pytania zawodników. Dobre odpowiedzi były nagradzane upominkami od Legionistów. Po konkursie zgromadzeni kibice mogli otrzymać od Legionistów autografy oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie. Spotkanie zakończyło się podziękowaniami i wręczeniem gościom upominków związanych z drużyną MKS Ciechanów


 


 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB