Producent ceramiki kominowej wytwarzanej w technologii izostatycznego prasowania. Najszerszą na polskim rynku gama ceramicznych systemów kominowych.
GALERIA

Jawar z tytułem Gazeli Biznesu 2018

 
31 grudnia grudnia pojawił się przygotowany przez Puls Biznesu ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce – Gazele Biznesu. Do grona uhonorowanych tym tytułem firm dołączył Jawar – producent systemów kominowych. W rankingu ogólnopolskim marka znalazła się na 1622 miejscu, zaś w wojewódzkim na 368.

Puls Biznesu już od 19 lat przygotowuje prestiżowy ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Jego twórcą jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Gazela to prestiżowe wyróżnienie, odzwierciedlające dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale wyróżniają się na tle konkurencji.

Firma Jawar zajmująca się produkcją systemów kominowych została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu 2018. Osiągnęła ona wzrost przychodów w latach 2015-2017 na poziomie 138% i dzięki temu znalazła się na 368 miejscu w rankingu wojewódzkim oraz 1622 w ogólnopolskim.
Logo innowacyjna gospodarka Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
"Wdrożenie internetowego systemu B2B w celu automatyzacji procesów ofertowania
zamawiania, produkcji, fakturowania i rozliczania systemów kominowych"

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Logo Unia Europejska