Producent ceramiki kominowej wytwarzanej w technologii izostatycznego prasowania. Najszerszą na polskim rynku gama ceramicznych systemów kominowych.
GALERIA

Gepard Biznesu 2016 dla firmy Jawar

Firma Jawar znalazła się wśród wyróżnionych firm w konkursie Gepardy Biznesu, organizowanym przez Instytut Europejskiego Biznesu. Instytut przeanalizował wyniki finansowe 70 tysięcy polskich firm, których wartość rynkowa w latach 2015 - 2016 wzrosła o minimum 10%. Wśród zdobywców tytułu Geparda Biznesu 2016 znalazły się 3 184 przedsiębiorstwa z siedzibą w miastach średniej wielkości  i mniejszych miejscowościach.

Firma Jawar dołączyła do grona szczęśliwców nagrodzonych tytułem Geparda Biznesu 2016, tym samym zajmując 2675 miejsce. W okresie od marca 2015 do marca 2016 roku, firma zwiększyła swoją wartość rynkową ponad 3-krotnie, a jej dynamika w tym okresie wyniosła 237%.
Instytut Europejskiego Biznesu został powołany w 2005 roku, a od 2006 organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Przez wiele lat swojej działalności przeanalizował wyniki finansowe ponad 80 000 firm działających w Polsce. Do rankingu 2016 roku wybrano te przedsiębiorstwa, które w latach 2014-2015 każdego roku odnotowały ponad 100 000 złotych przychodów netto, więcej niż
1 000 złotych zysku netto, a wartość ich kapitału była dodatnia.


 
Logo innowacyjna gospodarka Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
"Wdrożenie internetowego systemu B2B w celu automatyzacji procesów ofertowania
zamawiania, produkcji, fakturowania i rozliczania systemów kominowych"

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Logo Unia Europejska
Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do naszych wcześniejszych kontaktów handlowych, w wyniku których spółka JAWAR Sp. z o.o. weszła w posiadanie Pana/Pani danych oraz w związku ze zbliżającą się zmianą przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE( tzw. RODO), zgodnie z art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informuje, iż przetwarza Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu email, w celu marketingu produktów i usług spółki. Dane te nie będą udostępniane żadnym innym podmiotom. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Może Pan/Pani także zmodyfikować adres email lub usunąć go z naszej bazy.

W związku z powyższym prosimy Pana/Panią o uzupełnienie i odesłanie podpisanego dokumentu, który umożliwi nam kontakt z Panem/Panią zarówno w sprawach handlowych, jaki i marketingowych. Bez uzyskania tych zgód praktycznie pozbawiamy się możliwości współpracy z Państwem (składanie ofert handlowych, przekazywanie informacji o naszych produktach, itd..). Proszę o wnikliwą analizę przesłanego krótkiego załącznika oraz odesłanie na nasz adres podpisanej zgody.