Producent ceramiki kominowej wytwarzanej w technologii izostatycznego prasowania. Najszerszą na polskim rynku gama ceramicznych systemów kominowych.
GALERIA

Ranking rozpoznawalności firm i produktów z branży kominowej rozstrzygnięty!

Na podium znalazła się firma JAWAR

W lutym 2017 roku portal budujemydom.pl przeprowadził ankietę wśród osób należących do Klubu Budujących Dom, których poprosił o wskazanie marek z branży kominowej, które są przez nich znane, a także których produkty chcą wykorzystać przy budowie własnego domu. W badaniu wzięło udział 965 osób. Na podstawie zebranych odpowiedzi, w rankingu pojawiło się kilkanaście firm – na podium znalazła się marka Jawar, tym samym osiągając wynik 19,6% rozpoznawalności na rynku. W kontekście pytania o wybór produktów marki do budowy domu, Jawar zyskał 7,3%, jednocześnie znajdując się na 3 miejscu rankingu.
- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza marka z roku na rok staje się coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Jest to dla nas potwierdzenie, że nasze działania skierowane do Klientów, czyli rozszerzanie sieci dystrybucji naszych produktów, a także budowa innowacyjnej fabryki, przynoszą zamierzony efekt – komentuje Paweł Jarzyński, Prezes zarządu firmy Jawar.

 
Logo innowacyjna gospodarka Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
"Wdrożenie internetowego systemu B2B w celu automatyzacji procesów ofertowania
zamawiania, produkcji, fakturowania i rozliczania systemów kominowych"

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Logo Unia Europejska