Producent ceramiki kominowej wytwarzanej w technologii izostatycznego prasowania. Najszerszą na polskim rynku gama ceramicznych systemów kominowych.
GALERIA

Ranking rozpoznawalności firm i produktów z branży kominowej rozstrzygnięty!

Na podium znalazła się firma JAWAR

W lutym 2017 roku portal budujemydom.pl przeprowadził ankietę wśród osób należących do Klubu Budujących Dom, których poprosił o wskazanie marek z branży kominowej, które są przez nich znane, a także których produkty chcą wykorzystać przy budowie własnego domu. W badaniu wzięło udział 965 osób. Na podstawie zebranych odpowiedzi, w rankingu pojawiło się kilkanaście firm – na podium znalazła się marka Jawar, tym samym osiągając wynik 19,6% rozpoznawalności na rynku. W kontekście pytania o wybór produktów marki do budowy domu, Jawar zyskał 7,3%, jednocześnie znajdując się na 3 miejscu rankingu.
- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza marka z roku na rok staje się coraz bardziej rozpoznawalna na rynku. Jest to dla nas potwierdzenie, że nasze działania skierowane do Klientów, czyli rozszerzanie sieci dystrybucji naszych produktów, a także budowa innowacyjnej fabryki, przynoszą zamierzony efekt – komentuje Paweł Jarzyński, Prezes zarządu firmy Jawar.

 
Logo innowacyjna gospodarka Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
"Wdrożenie internetowego systemu B2B w celu automatyzacji procesów ofertowania
zamawiania, produkcji, fakturowania i rozliczania systemów kominowych"

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Logo Unia Europejska
Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do naszych wcześniejszych kontaktów handlowych, w wyniku których spółka JAWAR Sp. z o.o. weszła w posiadanie Pana/Pani danych oraz w związku ze zbliżającą się zmianą przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE( tzw. RODO), zgodnie z art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informuje, iż przetwarza Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu email, w celu marketingu produktów i usług spółki. Dane te nie będą udostępniane żadnym innym podmiotom. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Może Pan/Pani także zmodyfikować adres email lub usunąć go z naszej bazy.

W związku z powyższym prosimy Pana/Panią o uzupełnienie i odesłanie podpisanego dokumentu, który umożliwi nam kontakt z Panem/Panią zarówno w sprawach handlowych, jaki i marketingowych. Bez uzyskania tych zgód praktycznie pozbawiamy się możliwości współpracy z Państwem (składanie ofert handlowych, przekazywanie informacji o naszych produktach, itd..). Proszę o wnikliwą analizę przesłanego krótkiego załącznika oraz odesłanie na nasz adres podpisanej zgody.