Producent ceramiki kominowej wytwarzanej w technologii izostatycznego prasowania. Najszerszą na polskim rynku gama ceramicznych systemów kominowych.
GALERIA

Jawar atmo

Jawar ATMO to nowy system wentylacji z odzyskiem ciepła. Mechanizm jego działania polega na  doprowadzeniu czystego, świeżego powietrza i odprowadzeniu zużytego, przy pomocy pionowych kanałów   perlitobetonowych, których połączenie jest wykonane w na strychu lub w piwnicy.

CO TO JEST JAWAR ATMO?
 
System rekuperacji Jawar ATMO to energooszczędna wentylacja mieszkania. W sposób mechaniczny usuwa zużyte powietrze i dostarcza do pomie- szczeń przefiltrowane świeże powietrze z zewnątrz. Jawar ATMO jest wyposażony w rekuperator, który dokonuje wymiany ciepła pomiędzy usuwanym i dostarczanym powietrzem. Działanie systemu skutkuje    dostarczeniem do mieszkania świeżego i ogrzanego powietrza z zewnątrz do  pomieszczeń, poprzez  pionowe kanały perlitobetonowe.

Pustaki wentylacyjne wykonane  z perlitobetonu wyróżniają się  doskonałą izolacyjnością, co skutkuje małymi stratami ciepła w układzie. Szczególne właściwości perlitu zapewniają cichą pracę systemu. Łatwość montażu pustaków znacząco obniża koszty inwestycji.

ATMO jest optymalny pod kątem kosztowym, jak   i funkcjonalnym. W cenie 1/3 „klasycznej” rekuperacji użytkownik otrzymuje system porównywalny pod względem efektywności i wydajności.

 
Logo innowacyjna gospodarka Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
"Wdrożenie internetowego systemu B2B w celu automatyzacji procesów ofertowania
zamawiania, produkcji, fakturowania i rozliczania systemów kominowych"

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Logo Unia Europejska