Producent ceramiki kominowej wytwarzanej w technologii izostatycznego prasowania. Najszerszą na polskim rynku gama ceramicznych systemów kominowych.
GALERIA

Kominy Stalowe   Warunki gwarancji komiów stalowych

Kominy ze stali kwasoodpornej i żaroodpornej stanowią podstawowy system odprowadzania stali dla techniki renowacyjnej oraz przy budowie lekkich konstrukcji. Najwyższej jakości stale o wysokich właściwościach antykorozyjnych i termicznych zapewniają sprawność i bezpieczeństwo układu kominowego. Firma JAWAR udziela 10 lat gwarancji na wszystkie swoje produkty ze stali kwasoodpornych i żaroodpornych.
Szczegóły...WKŁADY ELASTYCZNE
WKŁADY ELASTYCZNE
Jedno- i dwuwarstwowe elastyczne wkłady kominowe
Szczegóły...KOMINY IZOLOWANE
KOMINY IZOLOWANE
Kwaso- i żaroodporne kominy izolowane
Szczegóły...SYSTEM TURBO
SYSTEM TURBO
Kominy koncentryczne
do kotłów z zamkniętą komorą spalania
Szczegóły...WKŁADY KOMINOWE
WKŁADY KOMINOWE
Kwaso- i żaroodporne wkłady kominowe
Szczegóły...WKŁADY KONDENSACYJNE
WKŁADY KONDENSACYJNE
Wkłady do kotłów kondensacyjnych
Szczegóły...WKŁADY KOMINOWE OWALNE
WKŁ. KOMINOWE OWALNE
Kwaso- i żaroodporne owalne wkłady
kominowe
Szczegóły...cermiczn-stalowy system kominowy
CERASTAL
CERASTAL - ceramiczno - stalowy system
kominowy
Szczegóły...jawar aero system kominowy
JAWAR AERO
Komin stalowy izolowany do urządzeń grzewczych opalanych paliwami stałymi

 

Logo innowacyjna gospodarka Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
"Wdrożenie internetowego systemu B2B w celu automatyzacji procesów ofertowania
zamawiania, produkcji, fakturowania i rozliczania systemów kominowych"

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Logo Unia Europejska
Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do naszych wcześniejszych kontaktów handlowych, w wyniku których spółka JAWAR Sp. z o.o. weszła w posiadanie Pana/Pani danych oraz w związku ze zbliżającą się zmianą przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE( tzw. RODO), zgodnie z art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informuje, iż przetwarza Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu email, w celu marketingu produktów i usług spółki. Dane te nie będą udostępniane żadnym innym podmiotom. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Może Pan/Pani także zmodyfikować adres email lub usunąć go z naszej bazy.

W związku z powyższym prosimy Pana/Panią o uzupełnienie i odesłanie podpisanego dokumentu, który umożliwi nam kontakt z Panem/Panią zarówno w sprawach handlowych, jaki i marketingowych. Bez uzyskania tych zgód praktycznie pozbawiamy się możliwości współpracy z Państwem (składanie ofert handlowych, przekazywanie informacji o naszych produktach, itd..). Proszę o wnikliwą analizę przesłanego krótkiego załącznika oraz odesłanie na nasz adres podpisanej zgody.